Alyans Tasarımcısı Nasıl Çalışır?

Alyans Atölyem’de; altın, paladyum, platin, gümüş ve karbon fiberden yapılmış, zerafet ve detaylara özen gösteren, kaliteli alyanslar yaratmayı amaçlıyoruz. İsteğinize göre seçebileceğiniz materyal ve pırlanta özellikleri ile kendi zevkinize özel tasarımlar yaratabilirsiniz.

Parlak sarı rengi ile doğada saf haliyle bulunabilen altın, kararmayan ve paslanmayan yapısal özellikleriye en çok tercih edilen değerli madenler arasına girer. Yumuşak bir element olması sebebiyle, kolayca biçimlendirilip işlenebilir. Tarih boyunca zenginliğin ve gücün göstergesi olan altın mücevherler, şimdi de aşkınızın sembolu olarak alyans formunda, parmağınızda!

Alyans Atölyem
Alyans Atölyem

SARI ALTIN

Alyans dünyasında en çok tercih edilen ve modası asla geçmeyecek olan bir üründür. Klasikleşmiş rengi ile hem romantik, hem de modern tarzlara uyum sağlar. Az miktarlarda gümüş ve bakır içeren altının alaşımı, karakteristik sıcak tonunu verir ve günlük aşınmaya dayanacak kadar sağlam kılarak teniniz ile mükemmel bir uyum içerisinde ömür boyu size eşlik edecektir. Alyans Atölyem’de 14K ve 18K ayarlarında mevcut olan altın alyanslar mutlu evliliklerinizin en güzel şahididir.

Alyans Atölyem

KIRMIZI ALTIN

Sarı altının, bakır ile karıştırılmasıyla sıcak tonlu kırmızı altın elde edilir. Parlak yapısı ve göz kama tırıcı rengi ile sevginizin en iyi temsilcisidir. İçerisindeki bakır materyali sayesinde dayanıklılığı diğer altın renklerine göre yüksektir. 14K ve 18K ayarlarında mevcut olan kırmızı altın alyanslarımız gittiğiniz her yerde iltifatları üzerinize çekecektir.

Alyans Atölyem

ROZ ALTIN

Sarı altının, bakır ve gümüş madenleriyle karıştırılmasıyla rengi elde edilir. İçerisindeki gümüş oranı sebebiyle kırmızı altına göre daha pembe renklidir. Klasik sarı altın rengini tercih etmeyenler için göz alıcı bir alternatiftir ayrıca modern ve büyüleyici görünürken giyildiği her eli göze batmayacak şekilde tamamlayacaktır. Websitemizde 14K ve 18K ayar seçenekleri bulunur.

Alyans Atölyem

BEYAZ ALTIN

Çiftlerin yüzük parmaklarında aşklarının sembolü olarak kendisine yer bulan beyaz altın alyanslar da en çok tercih edilen modern alyans modelleri arasındadır. Sarı altın kadar de erli olan beyaz altın alyans modelleri de gönül rahatlığı ile tercih edebilecek seçeneklerdendir. Parlak beyaz-gümüş rengi ile pırlantalı alyanslar için mükemmel bir tamamlayıcı metaldir. 14K ve 18K ayarlarında mevcut olan beyaz altın alyanslar, girdiniz her ortamda parıldamanızı sağlayacaktır.

Alyans Atölyem

PALADYUMLU BEYAZ ALTIN

Beyaz altının ışıltısı ve paladyumun dayanıklılığı birleştirilerek elde edilen açık gri renkli bir altın çeşididir. İçerisinde yer alan paladyum, alyanslarınızın daha dayanıklı olmasını sağlar. Rengini kaybetmez ve daha az bakıma ihtiyaç duyarak üstün kalite ve zarafetini korur. 14K ve 18K ayar seçenekleri ile sunduğumuz paladyumlu beyaz altın alyanslarımız, tıpkı güçlü bağınız gibi, büyük bir aşkın hikayesini anlatmak için değerli bir tercihtir.

Alyans Atölyem

GRİ ALTIN

Sarı altının paladyum ile karıştırılmasıyla elde edilir. Oldukça kıymetli olan bu altın, ömür boyu kullanacağınız alyansınız için mükemmel bir tercihtir. Renginin parlaklığı uzun sürecek birlikteliğinizin semboludur. Kendinize ve eşinize her gün paylaştığınız özel aşkı hatırlatmak için 14K ve 18K ayarlarında mevcut olan eşsiz gri altın alyansları tercih edebilirsiniz.

Alyans Atölyem

PALADYUM

Dayanıklılığı, yüksek renk tutucu, çizilmelere karşı dü ük hassasiyeti ve muhteşem parlaklığını koruyabilme özelliği ile günümüzde çok tercih edilen bir madendir ve aşkınızı simgeleyecek özel metaller arasında yer alır. Doğada nadir olarak bulunan bu gri renkli kıymetli metal, ömür boyu kullanıma çok uygundur. Paladyum madeninin en büyük avantajı daha az ağırlığa sahip olmasıdır. Bu sebeple sadece ince alyanslar icin değil, kalın alyanslar için de vazgeçilmez bir madendir. Klasik, zarif ve modern tarzlara uygun olan alyansları, 3D tasarımcımız üzerinden 500 ve 950 ayarlar ile zevkinize göre ekillendirebilirsiniz.

PLATİN

Platin alyanslar, ömür boyu dayanıklı kalmaları ve yüksek kaliteleriyle son zamanlarda çiftlerin en gözde tercihleri arasında yer alan prestijli bir ürün serisidir. Platin nadir bulunduğu ve dayanıklı olduğu için, altından daha pahalı bir madendir. Sert yapısı sebebiyle işlenmesi daha fazla emek ister. İçinde az miktarda bakır, çinko ve gümüş bulundurarak yüksek parlaklığa ulaşır ve pahalı mücevherlerin yapımında kullanılır. Kaliteli yapısı ile alyanslarınıza zariflik ve güzellik kattığı için tercih edilir. Platin, dış ortam şartlarından etkilenip, kararmaz. Alyans Atölyem’ de 600 ve 950 ayar platin alyanslar tasarlayabilirsiniz. Sevginiz kadar güçlü olan platin, ömür boyu sürecek birlikteliğiniz için mükemmel bir seçimdir.

Alyans Atölyem
Alyans Atölyem

KARBON FİBER

Karbon fiber, teknoloji ürünü ipliksi bir tür maddedir. Çeliğe kıyasla daha hafif olmasına rağmen, iki kat sertlikte, çok dayanıklı bir materyaldir, bu sebeple de sevginizin gücünü simgelemek için idealdir. Karbon fiber alyanslar; pürüzsüz yüzeyleri, ultra hafif karbon ağırlıkları ve çevresel etkilere karşı güçlü yapıları ile modern ve ileri teknolojinin sunduğu en yeni seçenektir. Otomobil üretiminden, uzay teknolojilerine uzanan pek çok alanda kullanılan bu maddenin kadifemsi dokusu sayesinde, konfor ve lüksü parmağınızda hissedeceksiniz.

GÜMÜŞ

Dünya üzerinde takı üretiminde en çok tercih edilen materyaller arasındadır. Saf gümüş , esnek ve yumuşaktır; bu sebeple de kolay işlenebilir. Hipoalerjenik yapısı sayesinde sa lık alanında da oldukça kullanılan bu materyal, göz kamaştırı yüzeyi ve klasiklemiş gösterişi ile alyansınız için en güzel tercihler arasında yer alır.

Alyans Atölyem