Alyans Tasarımcısı Nasıl Çalışır?

Sarı Alyans

FİLTRELE

Kategori

Fiyat Aralığı

Renk

Kargo

Sırala

Artan Fiyat
Azalan Fiyat
Çok Satanlar
Artan İndirim
Azalan İndirim
En Yeniler
Toplam 196 ürün var.
Gümüş Alyanslar
5.836 TL 4.377 TL

Sarı alyans, Antik dönemlerden beri mücevher dünyasında kendisine özel bir yer edinir. Bu nedenledir ki sarı alyansın çiftler için anlamı son derece özeldir. Klasik detaylarıyla hareketlilik kazanan alyans modelleri, sarı altının zarafetini üzerinde taşır. Evliliğin eşsiz sembolü olan ve Alyans Atölyem dokunuşlarıyla tasarlanan sarı altın alyans modellerini, muhteşem bir evlilik için tercih edebilirsiniz. Minimal tasarımlar, hareketli ve gösterişli modeller, küçük pırlantalarla süslenen alyanslar ve daha fazlası; Alyans Atölyem koleksiyonunda sizlerle buluşuyor.

Sarı Alyans Modelleri

Sarı alyans, klasikleşmiş eşsiz modellerdir. Sonsuzluk ve bağlılığın estetik bir simgesi olan bu tür alyans modelleri, geniş ve zengin bir koleksiyonun bir üyesidir. İnce işçilik, bu tür tasarımların en belirgin özellikleridir. Her bir model, benzersiz detaylarla çevrelendiğinden farklı tarz ve zevklere hitap etme konusunda oldukça başarılıdır.

Alyans Atölyem Koleksiyonunda yer alan sarı altın çift alyans modelleri arasında yer alan minimal tasarımlar, sade bir alyans arzulayanlar için idealdir. Detayı son derece az ve ince olan bu tür tasarımların her biri, konforlu kullanımı destekler. Bunun yanı sıra parmakta çok estetik bir görünüm elde edilmesini sağlar.

Koleksiyonda, bol detaylı ve ihtişamlı tasarımlar da mevcuttur. Çeşitli figürlerle hareketlilik kazanan modeller, sıra dışı oymaların benzersiz dokunuşuyla son halini kazanmıştır. Sarı altının kullanıldığı tasarımların tamamı, ışıltısı ve parlaklığı ile yenilikçi bir görünüm elde eder. Kıyafetlerin estetik ve zarif yönlerini vurgulama konusunda oldukça başarılıdır.

Sarı Alyans Fiyatları

Alyans sarı altın modelleri, geniş bir fiyat aralığına sahiptir. Çünkü her bir tasarımdaki detaylar farklılık gösterir. Çoğunlukla 14 ayarın kullanıldığı bu tür tasarımlar, her bütçeye hitap edebilecek fiyat seçenekleriyle ön plana çıkar. Alyans Atölyem dokunuşuyla tasarlanan modelleri, hayatınıza renk katmak ve mutlu birlikteliklerinizi estetik şekilde vurgulamak için tercih edebilirsiniz. Eski zamanlardan beri söz yüzükleri olarak kullanılan sarı altın alyans modellerinin yanı sıra beyaz altın alyans tasarımlarını da inceleyebilirsiniz. Arzu ettiğiniz tasarımları çok özel ve güvenilir ödeme yöntemlerini kullanarak satın alabilir, mutluluğunuzu eşsiz tasarımlarla pekiştirebilirsiniz. Alyans Atölyem, klasik ve modern tasarımları sizlerle buluşturmaya devam ediyor.Location İcon Yüzük
Ölçer Talep Edin
Ruler İcon Yüzük Ölçünüzü
Öğrenin
Ring box İcon Yüzük Ölçünüzle
Sipariş Oluşturun