Alyans Tasarımcısı Nasıl Çalışır?

Beyaz Altın Alyans

FİLTRELE

Kategori

Fiyat Aralığı

Renk

Sırala

Artan Fiyat
Azalan Fiyat
Çok Satanlar
Artan İndirim
Azalan İndirim
En Yeniler
Toplam 230 ürün var.
Gümüş Alyanslar
4.721 TL 3.541 TL
Gümüş Alyanslar
4.836 TL 3.627 TL
Gümüş Alyanslar
4.939 TL 3.704 TL
Gümüş Alyanslar
5.295 TL 3.971 TL

Beyaz altın alyans, saflığın en estetik ve zarif sembolüdür. Klasik alyans modellerine bir alternatif arayanlar için son derece ideal olan bu tür tasarımlar, modern bir tarzı temsil etme konusunda da başarılıdır. Beyaz altının saf görünümü ile bezenen bu çok özel modelleri, parmağınızda zarif bir görünüm için tercih edebilirsiniz. Alyans Atölyem, sizlere eşsiz desen, taş ve süslemelerle bezeli pek çok modeli çok özel fiyatlarla sunuyor. Yenilikçi ve modern alyans beyaz altın modelleri arasından tercihte bulunabilir, tarzınıza Alyans Atölyem dokunuşu katabilirsiniz.

Beyaz Altın Alyans Modelleri

Beyaz altın, geleneksel altına beyaz metallerin eklenmesiyle hayat bulur. Rengini, doğanın saflığından alır ve görenleri adeta büyüler. Pırlanta ve diğer özel taşlarla süslenerek alyans modellerinin tasarımında kullanılan beyaz altının, yenilikçi ve sıra dışı bir görünümü temsil ettiği bilinir. Bu nedenledir ki sarı altın alyans tasarımlarına alternatif arayanlar için büyüleyici bir seçenek olduğunu ifade etmek mümkündür.

Alyans Atölyem, beyaz alyans tasarımlarını eşsiz bir koleksiyon üzerinden sizlerle buluşturur. Her bir tasarım, farklı zevk ve tarzlara hitap edebilen detaylara sahiptir. Genellikle 14 ayar beyaz altın kullanılır. Minimalist bir tasarım isteyenler için düz ve sade tasarımlar ön plana çıkar. Bununla birlikte pırlanta ile hareketlilik kazanan modeller, çok daha hareketli model arzulayanlara sunulur. Klasik yüzük oymaları, tasarımların eşsiz bir görünüm elde etmesini mümkün kılar. Yenilikçi detay ve figürlere bezenmiş tasarımları, mutlu birlikteliklerinize giden yolu süslemek için kullanabilirsiniz.

Beyaz Altın Alyans Fiyatları

Beyaz altın yüzük modelleri, sofistike bir görünüme sahiptir. Düz ve sade bir tasarım, pırlanta başta olmak üzere çeşitli taşlarla süslenen eşsiz bir model; Alyans Atölyem koleksiyonunu zenginleştiren mücevherlerdir. Beyaz altın çift alyans modelleri, evlenmek isteyen çiftlerin hayallerini süsleyen tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çeker.

Beyaz altın alyans modelleri; tasarımsal farklılıklar nedeniyle geniş bir fiyat aralığına sahiptir. Siz de beyaz alyans çift modellerini Alyans Atölyem ayrıcalıklarıyla ve çok özel fiyatlarla satın alabilirsiniz. Ayrıca Alyans Atölyem rose alyans tasarımlarını da inceleyebilir, zarif modeller arasından tercihte bulunabilirsiniz.  Location İcon Yüzük
Ölçer Talep Edin
Ruler İcon Yüzük Ölçünüzü
Öğrenin
Ring box İcon Yüzük Ölçünüzle
Sipariş Oluşturun