Alyans Tasarımcısı Nasıl Çalışır?

Kişiye Özel Pırlanta Tamtur Yüzük

FİLTRELE

Fiyat Aralığı

Renk

Sırala

Artan Fiyat
Azalan Fiyat
Çok Satanlar
Artan İndirim
Azalan İndirim
En Yeniler
Toplam 18 ürün var.

Kişiye özel pırlanta tamtur yüzük modelleri, minimize edilmiş pırlantaların yüzük çevresini tamamen sardığı modelleri temsil eder. Çok sayıda pırlantanın kullanılması sayesinde bu tür yüzük tasarımları, oldukça ışıltılı ve göz alıcı bir görünüme sahiptir. Alyans Atölyem dokunuşlarıyla tasarlanan ve kişiye özel pırlanta yüzük modelleri arasında kendisine yer bulan tamtur yüzük, sonsuzluğun estetik ifadesidir. Çünkü minik pırlantaların yan yana dizilmesi, hayatın sürekliliği anlamına gelir.

Kişiye özel yüzük tasarımları, eşsiz hediyeler olduklarından özellikle son dönemlerde popüler hale gelmiştir. Alyans Atölyem, sevdiklerine yenilikçi bir hediye sunmak isteyenlere özel olarak tasarladığı tamtur yüzükler ile aşkı eşsiz bir şekilde vurguluyor.

Kişiye Özel Pırlanta Tamtur Yüzük Modelleri

Tamtur pırlanta yüzük modelleri, zevk ve tarzların farklılığı nedeniyle son derece geniş ve zengin bir koleksiyon içinde kendisine yer bulur. Koleksiyonun nadide modelleri arasında yer alan pırlanta tamtur yüzük, yuvarlak kesim pırlantanın zarafetini gözler önüne serer. Modelde kullanılan 14 ayar beyaz altın ise estetik ve şık bir tasarımın meydana gelmesini sağlar.

Sarı altın kullanılarak tasarlanan bazı modeller, pırlantanın göz alıcılığını üzerinde taşır. Koleksiyonda, altının rengi ve pırlantanın karat oranı itibarıyla farklılık gösteren pek çok eşsiz model yer alır. Bu modeller arasından arzu ettiklerinizi, sevdiklerinize benzersiz bir hediye olarak sunabilirsiniz.

Kişiye Özel Pırlanta Tamtur Yüzük Fiyatları

Kişiye özel yüzük tasarımı ile ilgilenenler için çok özel modellerin ortaya çıkmasını sağlayan Alyans Atölyem, müşterilerin yüzük tasarımıyla ilgili talepte bulunmalarını sağlıyor. Altının rengi, pırlantanın karat oranı ve kesimi başta olmak üzere birçok farklı konuda isteklerinizi belirleyebilir; arzu ettiğiniz tasarımın ortaya çıkmasını sağlayabilirsiniz.

Modellerde tercih edilen altın ve pırlantanın özellikleri farklı olabildiğinden, tamtur pırlanta yüzük fiyatları da çeşitlilik gösterecektir. Birbirinden özel ve yenilikçi tasarımların yer aldığı koleksiyonu inceleyebilir, sevdiklerinize eşsiz bir model satın alabilirsiniz. Bunun yanı sıra kişiye özel pırlanta yarımtur yüzük modellerini de inceleyerek yenilikçi tasarımlara zahmetsizce sahip olma şansı elde edebilirsiniz.Location İcon Yüzük
Ölçer Talep Edin
Ruler İcon Yüzük Ölçünüzü
Öğrenin
Ring box İcon Yüzük Ölçünüzle
Sipariş Oluşturun