Alyans Tasarımcısı Nasıl Çalışır?

Pırlanta Tektaş Küpe

FİLTRELE

Kategori

Fiyat Aralığı

Renk

Sırala

Artan Fiyat
Azalan Fiyat
Çok Satanlar
Artan İndirim
Azalan İndirim
En Yeniler
Toplam 27 ürün var.

Pırlanta tektaş küpe, doğanın bir armağanı olan pırlantanın başrolde yer aldığı eşsiz bir hikayedir. Işıltılı görünümüyle hikâyeye estetik dokunuşta bulunan altın ise doğanın sadeliğini temsil eder. Bu nedenle altın ve pırlantanın birlikteliği, pırlanta tektaş küpe modelleri ile açığa çıkar. Baştan aşağı zarafetini estetikle buluşturan pırlanta tektaş küpeler her adımda kusursuzluğunu yansıtır.

Nişan ve düğün töreni, özel davetler ya da akşam yemekleri için hazırlayacağınız kombin için bırakın son dokunuşu eşsiz tasarımıyla göz dolduran pırlanta tektaş küpe yapsın! Öte yandan gündelik kombinlerinizde ışıltı ve ihtişam arıyorsanız, Alyans Atölyem Koleksiyonunda yer alan sıra dışı tektaş pırlanta küpe modelleri tasarımlarını tercih edebilirsiniz.

Pırlanta Tektaş Küpe Modelleri

14 ayar sarı altın ve yuvarlak kesim 0.30 karatlık pırlantanın muhteşem uyumuyla hareketlilik kazanan 0.30 ct Pırlanta Tektaş Küpe, sade bir görünümün anahtarıdır. Bunun yanı sıra çok daha gösterişli bir model arayanlar için yuvarlak kesim pırlanta ve 14 ayar beyaz altın ile tasarlanan 0.39 ct Pırlanta Tektaş Küpe eşsiz bir seçenek olacaktır.

Pırlanta Tektaş Küpe Fiyatları

Pırlanta tektaş kolye modelleriyle bir arada kullanılabilen tek taş küpe, her zevke ve tarza hitap edebilecek zengin bir koleksiyonun parçasıdır. Tasarımlarda kullanılan altın ve pırlantanın özellikleri, kadınların taleplerini en estetik şekilde karşılayacak bir niteliğe sahiptir.

Son derece zarif ve estetik pırlanta küpe tektaş modelleri için tercih edilen altının ayar ve rengi de değişiklik gösterebilir. Sarı, beyaz ve kırmızı altın; sıklıkla tercih edilen renkler arasında yer alır. Her biri, doğanın eşsiz renklerine vurguda bulunduğundan tasarımların yenilikçi bir görünüm elde etmesini sağlar.

Siz de Alyans Atölyem Koleksiyonundaki eşsiz tektaş küpe tasarımlarını inceleyebilirsiniz. Ayrıca pırlanta tektaş küpe fiyatları ile ilgili bilgi edinebilir, tarzınızla uyumlu modelleri Alyans Atölyem ayrıcalıklarıyla ve güvenli ödeme yöntemleri ile satın alabilirsiniz. Göz alıcı bir görünüm, eşsiz tektaş küpe modelleriyle mümkün!Location İcon Yüzük
Ölçer Talep Edin
Ruler İcon Yüzük Ölçünüzü
Öğrenin
Ring box İcon Yüzük Ölçünüzle
Sipariş Oluşturun