Alyans Tasarımcısı Nasıl Çalışır?

Garanti Şartları 

Satın almış olduğunuz alyans, Alyans Atölyem tarafından özenle üretilmiş olup, kalitesi aşağıda belirtilen şartlar dahilinde şirketimizin güvencesi altındadır. İyi günlerde kullanmanız dileğiyle…

Satın aldığınız yüzükleri imalat kaynaklı bir hata nedeniyle değiştirmek istediğinizde, ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 30 gün içerisinde sertifikanız ve faturanız ile birlikte bizlere ulaşmanızı rica ederiz.

1-Ürün tamir ve bakım işlemlerini, ürün kullanımında aşırı deformasyon olmadığı şartlarda ömür boyu ücretsiz bir şekilde yaptırabilirsiniz. Bakım esnasında doğacak tüm kargo işlemleri, ürün sahibine aittir.

2-Ürünlerin ölçü değişikliği durumunda tektaş yüzükler hariç büyütme veya küçültme yapılmamaktadır.

3-İmalattan kaynaklı bir hata olması halinde, ürünün iadesi ile birlikte yenisi üretilip ürün sahibine gönderilecektir. Üretim kaynaklı hatalarda, kargo ücreti firmaya aittir.

4- Yüzük üzerinde üçüncü şahıslar tarafından yapılmış olan değişiklikler yukarıdaki garanti kapsamlarını geçersiz kılar.

 

Ürün kullanımı ve bakımı

Yüzüklerinizi birbirine temas etmeyecek şekilde orijinal ambalajında veya bir kutuda saklamanızı öneririz. Değerli taşların bulunduğu yüzükler ve mücevherler birbirlerine temas ettiklerinde çizilmelere yol açabilirler.

-Temizlik, bahçe işleri, spor (klor içeren yüzme havuzları vs) öncesi yüzüklerinizi çıkarmanızı tavsiye ederiz.

-Yüzüklerinizi çamaşır suyu, aseton, kozmetikler vb kimyasal maddelerden uzak tutmanızı, bu kimyasallara maruz kalan yüzüklerinizi yumuşak kumaşlarla temizlemenizi öneririz.