Alyans Tasarımcısı Nasıl Çalışır?

Pırlanta Tektaş Kolye

FİLTRELE

Kategori

Fiyat Aralığı

Renk

Sırala

Artan Fiyat
Azalan Fiyat
Çok Satanlar
Artan İndirim
Azalan İndirim
En Yeniler
Toplam 27 ürün var.

Pırlanta tektaş kolye, zarif ve şık bir kombinin estetik tamamlayıcıları arasında yer alır. Kolye modelleri, parlak ve ışıltılı bir görünüme sahiptir. Doğanın sadeliği ve ihtişamını bir araya getirdiğinden farklı zevklere hitap etme konusunda oldukça başarılıdır.

Pırlanta Tektaş Kolye Modelleri

Alyans Atölyem uzmanlığı ile tasarlanan tektaş pırlanta kolye modelleri, zengin bir koleksiyonun nadide parçaları olarak değerlendirilebilir. İncelikli dokunuşlarla tasarlanan ve gösterişli bir tasarıma ulaşan 0.50 ct Pırlanta Tektaş Kolye modeli, özel günlerin vazgeçilmezleri arasında yer alır. İncecik zinciri ve yuvarlak kesim pırlantanın zarafeti sayesinde model, boynunuzda parıltısıyla görenleri büyüleyecektir.

Koleksiyon içerisindeki bir diğer model, yuvarlak kesim pırlanta ve 14 ayar beyaz renk altın kullanılarak tasarlanan 0.30 ct Pırlanta Tektaş Kolyedir.  Estetik kombinlerinize modern bir dokunuşta bulunacak olan modele ek olarak 0.50 karat yuvarlak kesim pırlanta ve 14 ayar beyaz renk altının muhteşem uyumundan meydana gelen 0.50 ct Pırlanta Tektaş Kolye’yi kıyafetlerinizin şık yanlarını vurgulamak için kullanabilirsiniz.

Alyans Atölyem Koleksiyonunda yer alan pırlanta tektaş kolye modelleri, kullanılan altın ve pırlantanın özellikleri bakımından birbirinden farklıdır. Damla, yuvarlak, markiz, baget başta olmak üzere birçok farklı pırlanta kesimi tercih edilebilir. Bunun yanı sıra pırlantanın karat oranı, müşteri taleplerine göre farklılık gösterecektir.

Minimal tek taş kolye modelleri için 0.30 karat ideal iken çok daha gösterişli tasarımlar adına 0.50 karatlık pırlanta kullanılabilir. Aynı durum, parıltısı ile görenleri büyüleyen altın için de geçerlidir. Alyans Atölyem tasarımlarında sarı, beyaz ve kırmızı olmak üzere farklı renkteki altınlar kullanılarak büyülü bir görünüm elde edilebilir.

Pırlanta Tektaş Kolye Fiyatları

Tercih edilen pırlanta ve altının özelliklerine göre pırlanta tektaş kolye fiyatları da değişecektir. Yenilikçi dokunuşlarla tasarlanan tektaş kolye modellerini Alyans Atölyem avantajlı fiyatlarıyla satın alabilirsiniz. Bunun yanı sıra eşsiz tasarımları tektaş pırlanta küpe modelleriyle muhteşem bir uyum içinde kullanarak eşsiz bir görünüm elde edebilirsiniz.Location İcon Yüzük
Ölçer Talep Edin
Ruler İcon Yüzük Ölçünüzü
Öğrenin
Ring box İcon Yüzük Ölçünüzle
Sipariş Oluşturun