Alyans Tasarımcısı Nasıl Çalışır?

Slim Alyanslar

FİLTRELE

Fiyat Aralığı

Renk

Sırala

Artan Fiyat
Azalan Fiyat
Çok Satanlar
Artan İndirim
Azalan İndirim
En Yeniler
Toplam 159 ürün var.

Slim alyans, son derece zarif ve oldukça şık tasarımlardır. Evliliklerin zarif bir şekilde taçlandırılmasına katkıda bulunan bu tür alyanslar, özgün tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çeker. Bu nedenledir ki evlilik sürecinde çiftler tarafından ince alyans modelleri sıklıkla tercih edilir. Minimal tasarım arzulayan çiftlere hitap eden modeller; sarı, beyaz ya da kırmızı altın kullanılarak incelikli bir şekilde üretilir. Renkleri ve şık tasarımları sayesinde ilgilerin odağı haline gelen slim alyansların her biri, özgün detayları sayesinde farklı tarzlara hitap etme konusunda son derece başarılıdır. Siz de Alyans Atölyem koleksiyonunda yer alan alyans ince tasarımları inceleyebilir, tarzınıza hitap eden modelleri çok özel fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Slim Alyans Modelleri

Slim alyans tasarımları, zarif ve şık detaylarıyla hareketlilik kazandığından farklı tarzların beğenisine sunulur. Bu nedenle gündelik hayat içinde konforlu bir kullanım vadeder. Aynı zamanda ince tasarım, zarif ve estetik detaylarla buluştuğundan görenlerin ilgisini çeken modeller Alyans Atölyem koleksiyonunda kendisine yer bulur.

Oldukça sade bir alyans arzulayanlar için düz ve minimal tasarımlar oldukça ideal seçenekler arasında yer alır. Kıyafetlerin zarif yönlerini vurgulama konusunda başarılı olan bu tür tasarımların yanı sıra çok daha gösterişli modeller de mevcuttur. İnce alyans modelleri kapsamında değerlendirilebilen ve fark yaratan figürler ile detayları bünyesinde barındıran tasarımlar, mutlu birlikteliklerinize giden yolu eşsiz modellerle taçlandırmanızı sağlar. Her bir tasarım, eşsiz duyguların bir ifadesidir. Bu nedenledir ki her çift için çok özel tasarımlar olduğunu ifade etmek mümkündür.

Slim Alyans Fiyatları

İnce klasik alyans modelleri, tasarımsal özellikleri sebebiyle birbirinden oldukça farklıdır. Farklı zevklere hitap edebilen detaylarla hareketlilik kazanan modeller, bu nedenledir ki zengin bir koleksiyonun kapsamında yer alır. Minimal alyans modellerinin yer aldığı koleksiyondaki tasarımların her biri, geniş bir fiyat aralığına sahiptir. Dolayısıyla farklı bütçelere hitap edebilen tasarımlar mevcuttur. Siz de minimal yüzük alyans modellerini inceleyebilir, ince alyans kadın ve erkek tasarımlarını çok özel fiyatlarla satın alabilirsiniz. Bunun yanı sıra Alyans Atölyem superlight alyans modellerinin yer aldığı koleksiyonları da inceleyebilirsiniz.Location İcon Yüzük
Ölçer Talep Edin
Ruler İcon Yüzük Ölçünüzü
Öğrenin
Ring box İcon Yüzük Ölçünüzle
Sipariş Oluşturun