Alyans Tasarımcısı Nasıl Çalışır?

14 Ayar Alyans

FİLTRELE

Kategori

Fiyat Aralığı

Renk

Kargo

Sırala

Artan Fiyat
Azalan Fiyat
Çok Satanlar
Artan İndirim
Azalan İndirim
En Yeniler
Toplam 725 ürün var.

14 ayar alyans, evlilik sürecinde sıklıkla tercih edilen alyans modelleri arasında yer alır. Altının ihtişamını üzerinde taşıyan, parıltısı ile görenleri büyüleyen alyans modellerinin her biri, zarif ve estetik dokunuşlara sahiptir. Alyans tasarımlarında büyüleyici bir görünüm adına genellikle farklı ayar seçenekleri arasından tercih yapılır. Ayar, altının saflığını gösterir. Bu nedenle altın ayarının yüksek olması; altının çok daha saf, tasarımın ise göz alıcı olduğu anlamına gelebilir.

Alyans Atölyem eşsiz koleksiyonunda çoğunlukla 14 ayar altın kullanılarak tasarlanan modeller bulunur. 14 ayar alyans çift modelleri, tekli alyanslar başta olmak üzere pek çok fark yaratan tasarım; koleksiyonun eşsiz modellerini oluşturur. Siz de evliliğe giden yolda, tasarımıyla sıra dışı bir görünüm vadeden alyans modellerini inceleyebilir, arzu ettiğiniz tasarımları ayrıcalıklı fiyatlarla satın alabilirsiniz.

14 Ayar Alyans Modelleri

14 ayar altın alyans tasarımları, farklı zevk ve tarzlara uygun olacak detaylarla hareketlilik kazanır. Dolayısıyla son derece yenilikçi ve zarif pek çok model seçeneği bulunur. Klasik tasarımlardan vazgeçemeyenler için genellikle sarı altın kullanılarak tasarlanan yenilikçi modeller sunulur. Bu modeller, incelikli şekilde tasarlanmıştır. Konfor ve estetik görünümü bir arada sunmaları, hayatın her alanında yenilikçi bir şekilde kullanılmalarını mümkün kılar.

Klasik alyans 14 ayar modellerinin yanı sıra 925 ayar gümüş alyans modellerini de inceleyebilirsiniz. Parmakta zarif ve yenilikçi bir görünümü müjdeleyen 14 ayar altın alyans modellerinde beyaz ya da kırmızı altın kullanılabilir. Gelenekselin modernleştirilmesi ile hayat bulan tasarımları, parmağınızda eşsiz bir görünüm adına tercih edebilirsiniz.

14 Ayar Alyans Fiyatları

14 ayar alyans fiyatları, çeşitli hususlara göre değişiklik gösterir. Kullanılan altının rengi, ayarı ve tasarımsal detaylar; fiyatların değişmesinin nedenleri arasında yer alır. Alyans Atölyem’in eşsiz koleksiyonunda kendisine yer bulan tasarımlar, evlilik sürecinin çok daha anlamlı bir hale ulaşmasını sağlar. Ayrıca çok özel bir geleneğin parçası olduğundan, altın kullanılarak incelikli şekilde tasarlanan alyans modellerini inceleyerek sürece eşsiz bir dokunuşta bulunabilirsiniz. 14 ayar klasik alyans fiyatları ve sıra dışı model fiyatlarını inceleyebilir, Alyans Atölyem ayrıcalığıyla arzu ettiğiniz tasarımları satın alabilirsiniz.Location İcon Yüzük
Ölçer Talep Edin
Ruler İcon Yüzük Ölçünüzü
Öğrenin
Ring box İcon Yüzük Ölçünüzle
Sipariş Oluşturun