Alyans Tasarımcısı Nasıl Çalışır?

Kullanım Şartları

18 yaşından küçük kişiler www.alyansatolyem.com’dan alışveriş yapamazlar.

www.alyansatolyem.com’danalışveriş yapmak için sisteme üye olmak zorunda değilsiniz. Ancak çeşitli avantajlardan yararlanabilmeniz, sonraki alışverişlerinizi daha da hızlı bir şekilde gerçekleştirebilmeniz için üye olmanızı tavsiye ederiz. Üye olmak son derece kolay ve ücretsizdir.

www.alyansatolyem.com’da satışa sunulan tüm ürünlerin fiyatları ve uygulanan satış koşulları, yalnızca www.alyansatolyem.com’da geçerlidir. Yazılımsal ya da sistemsel kaynaklı ürün görseli, fiyatı, gramı, rengi, berraklığı, kesimi ya da karatı gibi değerlerde oluşabilecek hatalı yazımları ya da metinleri ziyaretçinin bildirmesi üzerine, Alyans Atolyem gerekli düzeltmeleri yapacaktır. 

www.alyansatolyem.com’dan satın alınan mücevherlerin el emeğiyle üretimi sonucu ürünlerin gramında farklılıklar oluşabilmektedir. Yüzüklerde ölçüden kaynaklı gramlarda farklılıklar oluşabilmektedir. 

Alyans Atolyem, www.alyansatolyem.com’da yayınlanan fiyatları, görselleri, özellikleri ve tüm diğer bilgileri önceden duyurusunu yapmadan değiştirme hakkını saklı tutar.

www.alyansatolyem.com, dizgi ve sistem hatalarından kaynaklanan fiyat ve içerik hatalarından sorumlu değildir. www.alyansatolyem.com, fiyatı hatalı gösterilen siparişleri iptal etme hakkını saklı tutar.

www.alyansatolyem.com’dan alışveriş yaptığınızda, bunun kişisel kullanım amaçlı bir alışveriş olduğunu, yeniden satış amaçlı olmadığını kabul etmiş olmaktasınız.

www.alyansatolyem.com’da yayınlanan hiçbir metin ya da görsel materyal izinsiz olarak kullanılamaz. Bu sitede yer alan hiçbir materyal ve fonksiyonalite, Alyans Atolyem’in izni olmadan, başka mecralarda yayınlanamaz, kopyalanamaz, tekrar üretilemez.

Havale/EFT siparişlerinin işleme alınma tarihi, siparişin verildiği tarih değil, ödemenin banka hesaplarımıza ulaştığının görüldüğü tarihtir.

Havale/EFT siparişlerinde, 4 gün ödemesi gerçekleştirilmeyen ve ardından “havale/EFT yaptım” butonu tıklanarak işlemin gerçekleştirildiği Alyansatolyem.com’a bildirilmeyen siparişler iptal edilir. Siparişlerin hazırlanmasına, ödemesi tarafımıza ulaştığında başlanmaktadır.

www.alyansatolyem.com’da satışa sunduğu ürünlerin hepsinin stoku tutulmamaktadır. Sipariş edilen ürünler, gerekli görüldüğü durumlarda üretilmektedir. Ancak çeşitli sebeplerle, sipariş verilen ve stokta olmayan ürünlerin üretimi mümkün olmayabilir. Bu durumda siparişi veren kişi, e-posta ya da telefon aracılığıyla bilgilendirilir ve ürün için alınan tüm tutar, sipariş kredi kartı kullanılarak verildiyse, kredi kartına iade edilir.

www.alyansatolyem.com web sitesini kullandığınızda, yukarıdaki hüküm ve koşulları okumuş, anlamış ve kabul etmiş olmaktasınız.