Alyans Tasarımcısı Nasıl Çalışır?

ÜRETİMİMİZ

Üretim aşamalarımızın tamamı uzmanlarımız tarafından Türkiye’de gerçekleştirilmektedir. Değerli metalleri özenle kullanarak yüzüklerinizi en ince ayrıntısına kadar başarılı ve titiz bir inceleme içerisinde üretmeye odaklanıyoruz.

Alyans Atölyem
Alyans Atölyem

SERTİFİKALARIMIZ

Alyans Atölyem olarak yüzüklerimizin yüksek kalite standardını korumak için değerli taşlarımızın kalitesine büyük önem veriyoruz. Üretimde kullandığımız tüm değerli madenleri Londra Külçe Piyasası Birliği* üyesi olan firmalardan tedarik etmekteyiz. Kullandığımız tüm elmaslar uzmanlarımız tarafından incelenir ve sertifikalandır.

*Londra Külçe Piyasası Birliği (LBMA) küresel müşteri tabanına sahip Londra altın ve gümüş külçe pazarını temsil eden bir uluslararası ticaret birliğidir.

SORUMLU YAKLAŞIM

Alyans Atölyem yalnızca Kimberley Süreci Sertifikasyon Şeması’na* (ortak bir hükümetler, sanayi ve sivil toplum girişimi) bağlı olan ülkelerdeki anlaşmanın esaslarını sağlayan üyelerden elmas tedarik etmektedir.

*Kimberley Süreci (KP) 2003 yılında kanlı elmaslarının akışını önlemek amacıyla kurulan çok taraflı bir ticaret rejimidir.

Alyans Atölyem
Alyans Atölyem

KUSURSUZ GÖRÜNÜM

Bir yüzükte bir dizi pırlanta yan yana yerleştirilmişse, tüm taşların tam olarak aynı boyuta sahip olması çok önemlidir. Küçük farklılıklar bile görünümün kusursuzluğunu etkiler. Halihazırda kalite onayından geçmiş pırlantaları belirleyerek mükemmel sonucu elde etmek için onları kalibre ediyoruz.

DEĞERLİ METALLER

Yüzüklerimizin dayanıklı ve kusursuz olmasını sağlamak için altın, platin, paladyum, karbon fiber gibi değerli metaller kullanıyoruz. Korozyon direnci sayesinde, bu yüksek kaliteli malzemeler, Alyans Atölyem ürünlerini daha dayanıklı kılar. Yüzüklerinizin size ömür boyu eşlik etmesini sağlamak için kullandığımız tüm alaşımlar en yüksek kalite standartlara sahiptir.

Alyans Atölyem
Alyans Atölyem

SON TEKNOLOJİ VE GELENEKSEL İŞÇİLİK

Eşsiz yüzükler yaratmak için geleneksel işçiliği modern üretim koşullarıyla birleştiriyoruz. Yüksek hassasiyetli torna tezgahlarımız ve freze makinelerimiz üretim sırasında en iyi kaliteyi garanti ederken, alanında uzman ustalarımız her üretim aşamasını dikkatlice inceler. Gelenek ve son teknolojinin birleşiminden doğan müşteri memnuniyeti birincil hedefimizdir.

ADİL ÇALIŞMA KOŞULLARI

Yüksek standartlar aynı zamanda çalışanlarımız için de önemlidir. Alyans Atölyem olarak adil ücret ve kalifiyeli ekibimizle minnettar ve saygılı bir ilişki, performansımızın temelidir. Şirketimizi sorumlu bir yaklaşımla güçlendiriyor ve kalıcı, geleceğe yönelik işler sunuyoruz.

Alyans Atölyem