Alyans Tasarımcısı Nasıl Çalışır?

Kişiye Özel Pırlanta Yarımtur Yüzük

FİLTRELE

Fiyat Aralığı

Renk

Sırala

Artan Fiyat
Azalan Fiyat
Çok Satanlar
Artan İndirim
Azalan İndirim
En Yeniler
Toplam 18 ürün var.

Kişiye özel pırlanta yarımtur yüzük, sizi her zaman özel hissettirecek. Alyans Atölyem incelikli dokunuşlarıyla tasarlanan ve minimize edilmiş pırlantaların ışıltısı ile hareketlilik kazanan pırlanta yüzük özel tasarım, parmağınızda estetik ve zarif bir görünümü olanaklı hale getirecek.

Göz alıcı bir yüzük tasarımına ulaşmak istiyorsanız, kişiye özel pırlanta yarımtur yüzüklerin gücünden yararlanabilirsiniz. Sipariş için ilk olarak kişiye özel pırlanta yüzük tasarımı için profil seçiminde bulunmanız ve alyans ölçüsü belirlemeniz gerekir. Bunun yanı sıra değerli metal, taş, kanal ve iç yazı tercihinde bulunduktan sonra siparişinizi verebilir; size özel yüzüğün hazırlanmasını sağlayabilirsiniz.

Kişiye Özel Pırlanta Yarımtur Yüzük Modelleri

Kişiselleştirilen yarımtur pırlanta yüzük modelleri, doğadan alınan ilhamla tasarlanır. Modellerin karat oranları, tercihlere göre değişiklik gösterebilir. Çok daha sade bir görünüm adına 0.15 ct pırlanta yarımtur yüzük modeli tercih edilebilir. Öte yandan kombinlerinizin ihtişamlı yanlarını vurgulamak istiyorsanız 0.45 ct pırlanta yarımtur yüzük tasarımı ideal bir seçenek olabilir.

Tasarımlarda kullanılan altının rengi ve ayarı, taleplere göre değişiklik gösterebilir. Kırmızı, sarı ya da beyaz altın ile zarif ve estetik modeller elde edilebilir.

Pırlanta ve altının göz alıcı buluşmasına tanıklık eden kişiye özel yüzük pırlanta yarımtur yüzük tasarımı, her ortamda ışıltısı ile görenleri büyüler. Yüzük çemberinin yarısına kadar olan kısım, pırlantanın eşsiz dansını ortaya koyar. Yüzük çemberi ise altının eşsizliği ile ahenk kazanır.

Kişiye özel yüzük tasarımı ile yenilikçi bir hizmet sunan Alyans Atölyem, her kadının tam da istediği gibi bir tasarıma sahip olmasını hedefler. Bu tasarımlar, kadınların tarzına incelikli bir dokunuşta bulunmakla birlikte kullanıcısına enerji de verir. Dolayısıyla özel günlerinizde, iş hayatında ya da gündelik kombinlerinizin merkezinde kişiye özel pırlanta yarımtur yüzük modellerini tercih edebilirsiniz.

Kişiye Özel Pırlanta Yarımtur Yüzük Fiyatları

Zarafetiyle her ortamda kendisini belli eden yarımtur pırlanta yüzük fiyatları; altının rengi, pırlantanın karat oranı ve altın ayarı başta olmak üzere pek çok unsura göre değişiklik gösterir. Siz de arzu ettiğiniz modellere Alyans Atölyem ayrıcalıklarıyla ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra kişiye özel pırlanta tamtur yüzük modellerini de inceleyebilir, pırlantaların minik dansına şahit olabilirsiniz. Her ortamda benzersiz ve göz alıcı bir görünüm, Alyans Atölyem tasarımlarıyla mümkün!



Location İcon Yüzük
Ölçer Talep Edin
Ruler İcon Yüzük Ölçünüzü
Öğrenin
Ring box İcon Yüzük Ölçünüzle
Sipariş Oluşturun