Alyans Tasarımcısı Nasıl Çalışır?

Pırlanta Tektaş Yüzük

FİLTRELE

Kategori

Fiyat Aralığı

Renk

Sırala

Artan Fiyat
Azalan Fiyat
Çok Satanlar
Artan İndirim
Azalan İndirim
En Yeniler
Toplam 45 ürün var.

Pırlanta Tektaş Yüzük Modelleri

Tektaş yüzük tasarımları, evlilik tekliflerinin gözdesidir. Aşkın her halini en özel şekilde yansıtan bu tür tasarımlar, evlilik tekliflerinin yanı sıra estetik ve zarif kombinlerin eşsiz dokunuşlarla tamamlanabilmesi için de tercih edilebilir. Alyans Atölyem şıklığını üzerinde taşıyan tektaş pırlanta yüzük modelleri, her tarza hitap edebilen detaylarıyla mücevher dünyasında kendisine benzersiz bir yer edinir. Spor kıyafetlerle muhteşem bir uyum sağlayabilen tasarımlar, klasik kombin tamamlayıcıları olarak da kullanılabilir. Siz de eşsiz tektaş yüzük modelleri arasından arzu ettiklerinize çok özel fiyatlarla sahip olabilirsiniz!

Pırlanta Tektaş Yüzük Fiyatları

Tektaş yüzük fiyatları pırlantanın karat ağırlığı, rengi, berraklığı, kesimi; tasarımın detayları başta olmak üzere çeşitli unsurlara göre değişiklik gösterir. Son derece şık ve zarif tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başaran tektaş modelleri, Alyans Atölyem avantajlarıyla satışa sunulduğundan çok özel tasarımlara uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Siz de pırlanta tektaş yüzük modellerine Alyans Atölyem ayrıcalıklarıyla ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra Alyans Atölyem’in kişiye özel tektaş pırlanta tektaş yüzük tasarımları arasından tercihte bulunabilir, zarif ve estetik görünümünüze incelikli bir dokunuş gerçekleştirebilirsiniz.Tektaş Yüzük Hangi Parmağa Takılır?

Tektaş yüzük pırlanta, sağ elin yüzük parmağında kullanılır. Öte yandan sıra dışı bir görünüm arzuluyorsanız tektaş yüzüğünüzü farklı parmaklarda, son derece estetik yüzük modelleriyle bir arada kullanabilirsiniz. Böylelikle tarzınızla uyumlu bir görüntü elde ederek parıltınızı her ortamda ön plana çıkarabilirsiniz.

Tektaş Yüzüklerin Anlamı Nedir?

Tektaş yüzükler sonsuz aşk, bağlılık ve zarafeti simgeler. Merkezde yer alan pırlanta, doğanın ışıltısını vurgulayan çok özel bir taştır. Ayrıca mutlu birlikteliklerin bir güneş gibi parıldadığını ifade eder. Pırlanta tektaş yüzük modelleri, evlilik tekliflerinin vazgeçilmezleri arasında yer alır. Öte yandan gündelik hayatta şık ve zarif bir görünüm adına tercih edilmeleri de mümkündür. Ayrıca sevgilisine özel günlerde benzersiz bir hediye sunmayı arzulayan erkekler için eşsiz bir hediye seçeneği olarak da bilinir.

Tektaş Yüzük Ve Alyans Nasıl Takılır?

Tektaş yüzük genellikle sağ elin yüzük parmağında, alyans ise sol elin yüzük parmağında, bazı durumlarda da aynı parmakta bir arada kullanılırlar. Birbirlerini tamamlayan her iki yüzük modeli, parıltılı bir görünümü müjdeler. Pırlantanın zarif bir dokunuşta bulunduğu tektaş yüzükler, altının parıltısını üzerinde taşıyan alyanslar; mutlu bir aşkı sembolize ettiği için her iki yüzük modelini bir arada tercih edebilirsiniz.

Tektaş Yüzük Nasıl Seçilir?

Tektaş yüzük; pırlantanın özellikleri, tasarımsal detaylar ve yüzüğü kullanacak kişinin tarzı ön planda tutularak seçilir. Tektaş yüzüklerde tasarımlar son derece zengin bir çeşitliliğe sahiptir. Pırlantanın karat ağırlığı, rengi, berraklığı ve kesimi gibi hususların ön planda tutulması ideal olacaktır. Bu tür hususlar, pırlantanın parıltısını doğrudan etkiler. Aynı zamanda klasik, sıra dışı ve modern tasarımlar da bulunduğundan her biri arasından tercih yapılabilir.

Pırlanta Tektaş Yüzük Ne Zaman Takılır?

Tek taş pırlanta çeşitleri, daha çok evlilik tekliflerinde verilir ve özel günlerde takılır. Ama özel günler dışında gündelik kombinleri estetik ve zarif bir şekilde tamamlamak için de tektaş yüzüklerin tercih edildiğini belirtmek mümkündür. Evlilik sonrasında alyans ile eşsiz bir uyum yakalamak adına alyans ile aynı parmakta kullanılabilir.

Tektaş Pırlanta Yüzükler Kaç Karattır?

Tektaş pırlanta yüzüklerin karat ağırlıkları 0.10 ila 2,3 karat arasında değişiklik gösterir. Alyans Atölyem’in eşsiz tasarımları; 0.18, 0.20, 0.46 başta olmak üzere pek çok farklı karat ağırlığı çeşidine sahiptir. Karat, daha çok yüzük tasarımına göre belirlenir. Çok daha yüksek karat ağırlıkları, tektaş yüzüğün çok daha ışıltılı bir görünüm kazanmasını sağlayabilir.

Pırlanta Tektaş Yüzük Bakımı Nasıl Yapılır?

Pırlanta tektaş yüzükler, ılık su ve kimyasal içermeyen deterjan ile yumuşak bir bez ile temizlenir. Ilık ve deterjanlı su içine konulan pırlanta tektaş yüzük, yumuşak bir bez yardımıyla kirlerinden arındırılabilir. Fakat profesyonel temizlik adına uzman desteği talep edebilirsiniz.

Tektaş Pırlanta Yüzük Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Oval pırlanta tektaş yüzük, klasik tektaş yüzük modelleri başta olmak üzere tektaş pırlanta satın alırken pırlantanın özellikleri, tasarımsal detaylar, kişisel tarz ve kullanılabilirlik hususlarının tamamına dikkat edilmelidir. İnce tasarımlar gündelik kullanımlar için çok daha idealdir. Bununla birlikte birçok farklı detayla tasarlanan özel modeller, çok daha zarif ve estetik bir görünüm vadeder.
Location İcon Yüzük
Ölçer Talep Edin
Ruler İcon Yüzük Ölçünüzü
Öğrenin
Ring box İcon Yüzük Ölçünüzle
Sipariş Oluşturun