Alyans Tasarımcısı Nasıl Çalışır?

Klasik Sarı Altın Alyans

FİLTRELE

Kategori

Fiyat Aralığı

Renk

Kargo

Sırala

Artan Fiyat
Azalan Fiyat
Çok Satanlar
Artan İndirim
Azalan İndirim
En Yeniler
Toplam 20 ürün var.
HIZLI
KARGO
HIZLI
KARGO
HIZLI
KARGO
HIZLI
KARGO
HIZLI
KARGO

Klasik sarı altın alyanslar, mutlu birlikteliklerin başlangıcını sembolize eden çok özel yüzük modelleridir. Alyans Atölyem dokunuşlarıyla ve sarı altın kullanılarak tasarlanan alyans, klasik çizgilerle tamamlanır. Bu sayede son derece şık ve zarif bir görünüm elde eder. Alyans Atölyem koleksiyonunda kendisine yer bulan bu modeller, çiftlere özel olarak son derece estetik dokunuşlarla tasarlanır.

Klasik Sarı Altın Alyans Modelleri

Her tarza ve zevke hitap eden modellerin yer aldığı koleksiyon, zengin bir alyans çeşitliliği ile göz doldurur. Klasik sarı altın alyans modelleri arasında bulunan Klasik Bombeli tasarım, çok daha ihtişamlı bir yüzük arayanlar için oldukça idealdir. 14 ayar sarı altın kullanılarak tasarlanan yüzük, bombeli olduğundan çok daha hacimli bir görünüm kazanır.

Çift modelleri olarak değerlendirilebilen Klasik Düz alyanslar, bombeli tasarımların aksine düz bir forma sahiptir. İncelikli ve estetik dokunuşlarla tamamlanarak tasarlanan ve aşkı sembolize eden tasarım sayesinde evliliğinize giden yolda kendinize benzersiz bir hediye sunabilirsiniz.

Klasik sarı alyans modelleri, her çiftin tarzına ve zevkine uygun bir tasarıma sahiptir. Aşk ve sevgi ile incelikli şekilde tasarlanan modellerde 14 ayar altın tercih edilir. Bunun yanı sıra altının ağırlığı, tasarıma göre farklılaşır. Bazı modellerde 2.10 gr altın kullanılırken bazılarında 2.78 gr altın tercih edilir.

İnce alyans, bombeli tasarım ve düz modeller başta olmak üzere birçok farklı tarza hitap eden modellerin yer aldığı koleksiyondaki altın alyans fiyatları değişiklik gösterebilir. Fakat Alyans Atölyem, bütçenize uygun seçenekler arasından tercihte bulunmanızı olanaklı hale getiriyor.

Klasik Sarı Altın Alyans Fiyatları

Evliliğe giden yolda tarzınızı yansıtan klasik altın alyans almak istiyorsanız, yüzük ölçünüzü bilmeniz gerekebilir. Yüzük ölçüsü, parmağınız için en doğru boyuttaki yüzüğü satın almanıza yardımcı olur. Eğer yüzük ölçüsü alma konusunda fikir sahibi değilseniz Alyans Atölyem’den yüzük ölçer talep ederek  uzman desteği alabilirsiniz. Profesyonel bir şekilde alınan yüzük ölçüleri sayesinde parmağınıza en uygun yüzüğü satın alabilir, ilerleyen dönemlerde ölçü nedeniyle yaşayabileceğiniz sorunu ortadan kaldırabilirsiniz.

Klasik sarı çift alyans modellerini inceleyebilir, tarzınızla uyumlu tasarımları tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra koleksiyonda yer alan klasik beyaz altın alyans modelleri ile de tarzınızı modern dokunuşlarla tamamlayabilirsiniz.Location İcon Yüzük
Ölçer Talep Edin
Ruler İcon Yüzük Ölçünüzü
Öğrenin
Ring box İcon Yüzük Ölçünüzle
Sipariş Oluşturun