Alyans Tasarımcısı Nasıl Çalışır?

Alyans Tasarımcısı Nasıl Çalışır?

Hayallerinizdeki Alyansı Tasarlayın

 

Hayallerinizdeki alyansa ulaşmak, estetik ve zarif tasarımlar ile mutlu evliliğinize emin adımlarla yürümek ister misiniz? Alyans Atölyem alyansını tasarla hizmeti; istediğiniz profilde, ölçüde, arzu ettiğiniz değerli metallerin kullanıldığı eşsiz alyans, tektaş ve tambur modellerini sizlerle buluşturuyor. Alyans tasarlama hizmeti, usta ellerin dokunuşlarıyla kişisel tasarımlarınızı hayata geçirerek, yüzüklerinizi size özel ve eşsiz kılıyor.

Her zevke ve tarza hitap eden tasarımları tercih ederek hem aşkınıza estetik katabilir hem de kombinlerinizin hareketlilik kazanmasını sağlayabilirsiniz. Alyans Atölyem 3D Alyans tasarımcısı, şık ve zarif yüzüklerin adresi!

Alyansını tasarla

 

Alyans Atölyem alyans tasarımcı hizmeti, fiziksel mağazaya gitmeye gerek kalmadan arzu edilen özelliklere sahip yüzüklerin tasarlanmasını sağlıyor. Web site üzerinde yer alan “Alyansını Tasarla” kısmında yer alan bölümlerde, istediğiniz tercihler doğrultusunda  bilgisayar, tablet ya da telefonunuzdan hayalinizdeki alyansları, tamtur ve tektaş tasarımlarını gerçekleştirebilirsiniz.

Alyans profili, değerli taş ve kanal ile kenar seçimi başta olmak üzere birçok adımdan meydana gelen 3D Alyans Tasarımcısı hizmetinin sunduğu avantajlar mevcuttur. Türkiye’de ilk ve tek olarak kullanılan bu yeni nesil sistemin avantajları genel hatlarıyla şu şekilde sıralanabilir:

Alyansını tasarla

Web site üzerinde yer alan “Alyansını Tasarla” kısmında yer alan bölümlerde, istediğiniz tercihler doğrultusunda bilgisayar, tablet ya da telefonunuzdan hayalinizdeki alyansları ya da alyanslarınız ile birlikte "Tamtur / Tektaş " ekle seçeneğine tıklayarak tamtur ve tektaş yüzüklerinizi aynı anda tasarlayabiliriz.

 

Alyans profili, değerli taş ve kanal ile kenar seçimi başta olmak üzere birçok adımdan meydana gelen 3D Alyans Tasarımcısı hizmetinin sunduğu avantajlar mevcuttur. Türkiye’de ilk ve tek olarak kullanılan bu yeni nesil sistemin avantajları genel hatlarıyla şu şekilde sıralanabilir:

Türkiye'de ilk ve tek olarak kullanılan bu yeni nesil sistemin avantajları genel hatlarıyla şu şekilde sıralanabilir:

 

  •   Kendi yüzüklerinizi tasarlamanız, tarzınıza hitap eden bir yüzük modeline ulaşmanızı kolaylaştırır. İlişkinizin dinamiklerini içeren yüzük tasarımları sayesinde parmağınızda ömür boyu, sonsuz aşkınızı taşıma şansı elde edersiniz.
  •   Tasarımın her aşamasında sizin zevkinize dokunuşta bulunan yüzük modelleri, ilişki ve bağlılığınızı güçlendirir. Böylelikle yüzükleriniz sadece bir mücevher değil, duygusal bir sembol olarak kullanırsınız.
  •   Bütçenize uygun bir yüzük arzuluyorsanız, her bir detayını özenle seçmiş olduğunuz tasarımlar bu konuda son derece idealdir. Bütçenize uygun malzemeler seçerek fiyat konusunda beklentilerinize cevap verme şansına sahip olursunuz.
  •   Değerli taş, profil, değerli metal seçimi konusunda esneklik elde edersiniz. Böylelikle tasarımın detayları hakkında özgürce karar verirsiniz.

 

Sizlere kişiselleştirilebilir alyans, tamtur ve tektaş desteği sunan; Türkiye’nin ilk ve tek yüzük tasarımcısı Alyans Atölyem, aşkınızı estetik bir şekilde yansıtan çok özel yüzük modellerine ulaşmanızı sağlıyor.

 

Adım Adım Alyans Tasarlama Rehberi

Alyansını tasarla Alyansını tasarla

Alyans Atölyem alyans tasarım uygulaması, temel olarak 7 aşamadan meydana gelir. Alyansını tasarla sayfasında yer alan bu aşamaların her biri, arzu ettiğiniz estetik, zarif ve şık alyansı tasarlamanızı sağlar. Alyans yapımı sürecine tasarım aşamasında dahil olmanıza katkıda bulunan adımlar, genel hatlarıyla şu şekildedir:

Alyansını tasarla

Her bir adım, sizi estetik ve zarif yüzük modeline bir adım daha yaklaştıracaktır. Alyansını tasarla sayfasından oluşturduğunuz 3D tasarımları istediğiniz an kaydedebilir, sayfaya günün her saati ulaşabilirsiniz.

Alyans Profili Seçimi

Alyansını tasarla

 

Yüzükteki konforu doğrudan etkileyen profil, modern ya da klasik bir modele ulaşmanızı sağlar. Yüzüğünüz yuvarlak veya köşeli bir tasarıma sahip olabilir. Stilinizi yansıtan bir profil için uygulama sayfasında yer alan profil kısmından seçimini yapabilirsiniz.

Sayfanın sağ köşesinde yer alan yüzük formları PR1, PR2 gibi isimlendirilmiştir. Birçok farklı seçeneğe ev sahipliği yapan “Profil” adımı, estetik bir modele ulaşmanızı sağlayan ilk adımdır.

 

Yüzük Ölçü Sistemine Göre: Alyans Ölçünüzü Belirleyin

Alyansını tasarla uygulamasında yer alan ikinci adım, yüzük ölçünüzü belirlemenizdir. Sizin için rahat bir kullanım sunan modele ulaşabilmeniz, yüzük ölçünüze uygun tasarımı satın almanızla doğrudan ilgilidir. Bu nedenle yüzük ölçü sistemine göre alyans ölçülerinizi doğru bir şekilde belirlemeniz oldukça önemlidir. Yüzük ölçü sistemine göre Universal, çap seçimi ya da ülke seçimine göre değerleri girebilir, yüzük ölçünüzün karşılığı olan değerde tasarlayabilirsiniz.

Alyans Atölyem üzerinden talep edebileceğiniz yüzük ölçer, parmak ölçüsünü çok daha kesin bir şekilde belirlemenize olanak tanır. Bu sayede yüzük ölçünüzü belirleyebilir ve parmak ölçülerini ilgili kısımda yer alan değerler üzerinden seçebilirsiniz.

Alyansınızın Profil Boyut Ölçülerini Belirleyin

Alyansını tasarla

 

Tasarım altın alyans ve çok daha sıra dışı modeller için bir sonraki aşama, alyansın profil boyut ölçülerini belirlemektir. İlk aşamada seçtiğiniz alyans profil genişliği ve kalınlığını bu aşamada kontrol edebilir ve sizlere uygun bir ölçü tercihinde bulunabilirsiniz.

Alyansınız İçin Değerli Metal Seçimi

Bu kısımda altın, paladyum, platin, gümüş ve paladyumlu beyaz altın seçenekleri bulunur. Her bir madenin metal ayarı seçimini yapabildiğiniz gibi tek renk, çift renk ya da üç renk ve fazlası olmak üzere farklı renkleri bir arada bulunduran alyans tasarımında bulunmanız da mümkündür.

Çift alyans tasarımı yapabilmeniz için gerekli olan adımlardan biri olan metal seçimi, çok daha estetik ve zarif modellere ulaşmanızı sağlar. Ek olarak alyansınız üzerine farklı yüzeyler uygulayabilir, altın ayarını seçebilirsiniz. Yüzeyler kısmında; sade, parlak veya mat yüzeylerin yanı sıra dövme, bal peteği, buz matı ve dövme gibi birbirinden farklı yüzeyleri de tercih edebilirsiniz.

Alyansını tasarla

Alyansınıza Taş Ekleyin

Alyansını tasarla

 

Pırlanta veya zirkon taşları ile alyansınıza hareket ve zarafet katmak ister misiniz? Taş seçimi olan bir sonraki aşama, çok daha ışıltılı alyans modellerine ulaşmanıza katkıda bulunur. Bu aşamada yüzüğünüze taş ekleyebilir, aynı zamanda taşın boyutu, kalitesi ve mıhlama tekniği gibi aşamaları tamamlayabilirsiniz.

Alyansını tasarla hizmeti üzerinden taşların seçimini yaparken, tırnaklı, kanal, enine, dikey ve sıvama dizaynı seçenekleri arasından tercih yaparak taşınızın nerede olmasını istediğinizi belirleyebilirsiniz.

Alyans Tasarlama: Kanallar ve Kenarlar Seçimi

 

Özel tasarım alyans adımlarından biri olan bir sonraki aşama, kanal ve kenar seçimidir. Tek renk seçiminde bulunduysanız istediğiniz kanal tipini alyans üzerinde uygulayabilirsiniz. Genişlik, derinlik, yüzey seçimlerini yaparak kanal tipini belirlemenizi sağlayan bu aşamada, birden fazla renk tercihinde bulunmanız halinde ayrım kanallarını kişiselleştirebilmenizi olanaklı hale getirir.

Alyansını tasarla

Aşkınıza Özel Mesaj: Alyansınıza Yazı Ekleyin

Alyansını tasarla

Eşsiz bir alyans tasarımında bulunduysanız, alyansını tasarla hizmeti üzerinde modelin kişiselleşmesini sağlayan son aşamaya geldiniz demektir. Aşkınızı anlatan özel bir mesaj, alyansın benzersiz duyguları üzerinde barındırmasını sağlar. Bu nedenle iç yazı kısmında alyansınıza istediğiniz bir yazının eklenmesini talep edebilirsiniz.

Baş harfler, tarih ya da grafikler olmak üzere alyansınızı kişiselleştirmenizi sağlayan son adım, alyansın zarif ve estetik bir görünüm elde etmesine katkıda bulunur. Ayrıca tasarlanan alyanslara kelimeler, semboller, çizimler ve hatta parmak izleri ve fotograflar gibi ek kişisel ayrıntılar ve semboller ekleyebilirsiniz.

Alyans Atölyem yüzük tasarım hizmeti yalnızca alyans için sunulmaz. Bunun yanı sıra tamtur, tektaş, yarımtur ve çeyrek tur yüzük modelleri için de yüzüklerinizi özelleştirebilir ya da kategoriler üzerinde sunulan tasarımlardan satın alarak dilediğiniz eşsiz tasarımlara ulaşabilirsiniz.

Tamtur ya da tektaş yüzük tasarlamak istiyorsanız, sayfanın altında yer alan Tamtur/Tektaş ekle seçeneğini kullanarak özenle hazırlanmış yüzük modellerinden seçim yapıp alyansınız ile birlikte aynı anda tasarımınıza başlayabilirsiniz. Eğer sadece tamtur ya da tektaş yüzük tasarlamak istiyorsanız, tek yapmanız gereken diğer yüzükleri tasarım listesinden kaldırmaktır.

Pırlantalı yüzüklerde tasarım aşamasında dahil olmanıza katkıda bulunan adımlar, genel hatlarıyla şu şekildedir:

Alyansını tasarla

Pırlanta yüzük tasarımlarında kullanıcılar, taş kesimi, taş sayısı, taş kalitesi ve berraklığı gibi birçok seçimi kişisel beğenilerine göre oluşturabilmektedir.

Tasarım alyans modelleri ve alyansını tasarla hizmetleri hakkında daha fazla bilgi edinmek ve var olan sorularınıza cevap bulabilmek için bizlerle iletişime geçebilir, uzman desteği talebinde bulunabilirsiniz.